I ri Cmim i reduktuar! Gomari gerdalle Shiko më të madhe

Gomari gerdalle

Craig Smith, Katz Cowley A-003899

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Pa shikoni atë gomarin atje... Ha! Qenka një gomar gërdallë!

Një tregim i vlerësuar me çmime, plot me ilustrime zbavitëse që do t’ju bëjnë të qeshni me lot!

Më shumë detaje

493 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928286468

360 Lekë

-10%

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Mësoni historitë më të bukura të gomarit gërdallë, një ndër librat më humoristikë dhe më të parapëlqyer për fëmijët. Një gomar në situata të ndryshme që do t’ju bëjë të qeshni me lot. Tregimi vjen i shoqëruar me ilustrime zbavitëse dhe figura që do t’ju argëtojnë pafund.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe24
ISBN9789928286468
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë