Perralleza per femije - 1 vjec

Grup autorësh JB0232

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një përmbledhje e veçantë përrallëzash të shkruara enkas për vogëlushët 1 vjeç. Rrëfenjat janë treguar me një stil plot ritëm dhe janë ilustruar me vizatime magjepsëse.

Më shumë detaje

499 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928240002

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Një përmbledhje e mrekullueshme me përrallëza të shkruara enkas për fëmijë 1-2 vjeç. Në këtë libër do të takoni lepurushët kërcimtarë, majmunët gudulisës, një arush të lezetshëm, madje dhe një tigër lozonjar. Uluni, rehatohuni dhe kënaquni së bashku me fëmijën tuaj. Shijoni me ta bukurinë e të qenurit fëmijë!

Të dhëna

Faqe48
ISBN9789928240002
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha1 vjeç
StatusiI ri
Përmasat230 x 200 mm
PërkthyesiStavri Pone