I ri Naten e mire, naten e mire, kantieri ne erresire! Shiko më të madhe

Naten e mire, naten e mire, kantieri ne erresire!

Sherri Duskey Rinker, Tom Lichtenheld A-002608

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Me ilustrimet argëtuese e plot jetë të artistit të suksesshëm Tom Liktenhelld dhe rimat e ëmbla me të cilat prezantohet për herë të parë autorja Sheri Daski Rinker, ky libër padyshim që do të jetë shoqëruesi më i mirë i kohës së gjumit për të gjithë ata fëmijë që i kanë shumë për zemër kamionët.

Më shumë detaje

495 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN978992828631

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Poshtë në kantierin e madh të ndërtimit punojnë kamionët e fuqishëm të ngarkim-shkarkimit. Por tani erdhi ora që ata të thonë “Natën e mirë!”.

Edhe më të rrëmujshmit dhe energjikët, me të lexuar këtë përrallëz, do të duan t’i fikin motorët e të pushojnë rrotat e tyre. Natën e mirë, kantieri në errësirë!

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe32
ISBN978992828631
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEdlir Velaj