Biblioteka ime e vockel e kafsheve

Grup autorësh BOT0301

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Zbavitu duke lexuar këta libërtha të këndshëm për kafshët. Pastaj ktheji mbrapsht dhe vendosi bashkë për të krijuar pazëllin e kafshëve.

Më shumë detaje

14 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928002952

1 080 Lekë

-10%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Sa bukur të mësojmë më shumë rreth kafshëve! Ky libër përmban 6 libërtha të vegjël në dukje, por që kur bashkohen bëhen të mëdhenj. Mësoni çdo gjë rreth kafshëve: cilat janë kafshët e detit, kafshët e Polit të Veriut dhe atij të Jugut, kafshët e pyllit. Mirëpo, përveç pyllit kemi dhe një xhungël, kemi kafshët e shkretëtirave të thata. Por ato që ne kemi më afër janë kafshët shtëpiake, ato që na shoqërojnë përditë.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
ISBN9789928002952
Viti i Botimit2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë