Cmim i reduktuar! Duart e vogla - Mësmet e para Shiko më të madhe

Duart e vogla - Mesmet e para

BOT0251

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një paketim me tetë libra të vegjël për fëmijët të cilët sapo kanë filluar te mësojnë fjalë e para.

Më shumë detaje

928 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928002464

616 Lekë

-23%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Fëmijët do të mësojnë:

Alfabetin

Të kundërtat

Numrat (format dhe ngjyrat)

Kafshët

Fjalët e para

Ushqime, fruta dhe perime

Automjetet dhe profesionet

Trupi im

Të dhëna

ISBN9789928002464
Titulli origjinalBota Shqiptare
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri