Cmim i reduktuar! Perrallat e Ezopit Shiko më të madhe

Perrallat e Ezopit

Grup autorësh BED004

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Përrallat e Ezopit është një nga botimet më të përshtatshme për fëmijën tuaj nëse doni ti përcillni zgjuarsinë dhe ironinë therëse të Ezopit përmes përrallave të tij: 5 rrëfenjat më të bukura vijnë në këtë përmbledhje. Ato janë: "Gjinkalla dhe milingona", "Breshka dhe lepri", "Miu i fushës dhe miu i qytetit", "Luani dhe miu", "Dhelpra dhe rrushi". Ky libër ka fuqi të jashtëzakonshme edukative për fëmijën tuaj

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Edualba Press
ISBN978-9928-121-69-1

640 Lekë

-20%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Një xhinkallë përtace, një breshkë e shpejtë,një miush i zgjuar dhe një luan shumë zemërak.Do të kënaqeni me këto histori të mrekullueshme. Shijoni përrallat e Ezopit. Futuni në botën e përrallave dhe bëhuni dhe ju pjesë e magjive dhe aventurave që ndodhin në këto përralla fantastike. Këtu ka plot histori dhe personazhe që nuk i keni parë dhe dëgjuar asnjëherë!

Të dhëna

Faqe39
ISBN978-9928-121-69-1
RedaktoriTomorr Plangarica
Viti i Botimit2013
VendodhjaTirane
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMajlinda Nishku