I ri Cmim i reduktuar! Dita kur ngjyrat ngriten krye Shiko më të madhe

Dita kur ngjyrat ngriten krye

Drew Daywalt A-007291

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky është libri i parë i shkruar nga Drew Daywalt në bashkëpunim me krijuesin e mirënjohur të librave me ilustrime, Oliver Jeffers, i cili e veshi plot ngjyra këtë histori imagjinare, që do t’i bëjë fëmijët të argëtohen e të luajnë me ngjyrat e tyre siç nuk kanë bërë kurrë më parë.

Më shumë detaje

983 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928341020

560 Lekë

-20%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

I shkreti Dunkan kishte dëshirë të ngjyroste. Por, ç’të shihte?! Sapo hapi kutinë e tij të ngjyrave, gjeti në të veç letra me të njëjtin mbishkrim: Heqim dorë!

Bezha është e lodhur nga të qenët përherë nënhija e Kafes. Kaltëroshi kërkon pak pushim pas ngjyrosjes së gjithë atij uji, ndërkohë që Roza është mërzitur nga të ndenjurit kot. Gjelbërushi s’ka asnjë pakënaqësi, kurse Portokalli dhe Verdhacuku nuk i flasin më me gojë njëri-tjetrit.

Çfarë do të bëjë vallë Dunkani?

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe40
ISBN9789928341020
Viti i Botimit2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat25.5 x 25.5 cm
PërkthyesiAnisa Memushi