I ri Per ate mrekulli qe do te behesh ti Shiko më të madhe

Per ate mrekulli qe do te behesh ti

Emily Winfield Martin A-004557

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Librin e shumëpritur nga mamat e fëmijëve 2 deri 5 vjeç i autores amerikane Emily Winfield Martin kryeson sot listën e librave më të shitur dhe më të vlerësuar në botë.

Më shumë detaje

490 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928286475

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

I dhembshur,

trim e i mençur...

Si do të bëhesh kur ti të rritesh?

Ky libër është një kremtim i pritshmërive dhe i të gjithë dashurisë që ka një prind për fëmijën sido që të jetë e sido që të bëhet ai…

 

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe36
ISBN9789928286475
Titulli origjinalThe Wonderful Things You Will Be
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAnisa Memushi, Rudina Çupi