Reduced price! Ana flokekuqja View larger

Ana flokekuqja

L. M. Montgomery BOM0084

New product

Përshkrim i shkurtër

E parapëlqyer për vite radhazi, ky roman klasik ndjek aventurat e Ana Shirlit, kokëkuqes energjike, e cila shkon të jetojë pranë një familjeje në Grin Gejbëlls dhe fiton zemrat e gjithë atyre që takon aty.Romani "Ana flokëkuqja" është një nga më të paharrueshmit dhe njëkohësisht një nga më të këndshmit në të gjithë letërsinë botërore.

187 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMSCA-1
ISBN9789994341900
Viti i botimit2010

525 Lekë

-25%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages288
ISBN9789994341900
Shtëpia botueseomska-1
Viti i botimit2010
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 13 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiViola Robo