Cmim i reduktuar! Ana flokekuqja Shiko më të madhe

Ana flokekuqja

L. M. Montgomery BOM0084

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

E parapëlqyer për vite radhazi, ky roman klasik ndjek aventurat e Ana Shirlit, kokëkuqes energjike, e cila shkon të jetojë pranë një familjeje në Grin Gejbëlls dhe fiton zemrat e gjithë atyre që takon aty.Romani "Ana flokëkuqja" është një nga më të paharrueshmit dhe njëkohësisht një nga më të këndshmit në të gjithë letërsinë botërore.

75 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMSCA-1
ISBN9789994341900

539 Lekë

-23%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe288
ISBN9789994341900
Titulli origjinalomska-1
Viti i Botimit2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 13 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiViola Robo