Reduced price! Libri i madh i kafsheve View larger

Libri i madh i kafsheve

Grup autorësh BOT0091

New product

Përshkrim i shkurtër

Natyra dhe kafshët përbëjnë gjithmonë kuriozitet. I tillë vjen edhe ky botim enciklopedik për kafshët, i dedikuar për fëmijët e moshës 6-13 vjeç

49 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928001689

1 350 Lekë

-10%

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

pages70
ISBN9789928001689
Published year2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia