Cmim i reduktuar! Libri i madh i kafsheve Shiko më të madhe

Libri i madh i kafsheve

Grup autorësh BOT0091

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Natyra dhe kafshët përbëjnë gjithmonë kuriozitet. I tillë vjen edhe ky botim enciklopedik për kafshët, i dedikuar për fëmijët e moshës 6-13 vjeç

47 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928001689

1 155 Lekë

-23%

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Faqe70
ISBN9789928001689
Viti i Botimit2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTaulant Hatia