Pyetje & pergjigje mahnitese – shpikjet View larger

Pyetje & pergjigje mahnitese – shpikjet

Grup autorësh A-008661

New product

Përshkrim i shkurtër

Pse biçikletat e para quheshin "shkundëse kockash"? Ç'histori ka çaji? Jepuni përgjigje pyetjeve "Si? Pse? Çfarë? Kur?" të fëmijëve lidhur me shpikjet, përmes këtij vëllimi me pyetje dhe përgjigje mahnitëse

478 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928004963

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages68
ISBN9789928004963
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitOver 12 years old
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
I ri1