I ri Pyetje & pergjigje mahnitese – shpikjet Shiko më të madhe

Pyetje & pergjigje mahnitese – shpikjet

Grup autorësh A-008661

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Pse biçikletat e para quheshin "shkundëse kockash"? Ç'histori ka çaji? Jepuni përgjigje pyetjeve "Si? Pse? Çfarë? Kur?" të fëmijëve lidhur me shpikjet, përmes këtij vëllimi me pyetje dhe përgjigje mahnitëse

482 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928004963

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te trashe
Faqe68
ISBN9789928004963
Viti i Botimit2022
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë