Miti dhe realiteti View larger

Miti dhe realiteti

Mircea Eliade A-000863

New product

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Pika pa Sipërfaqe
Fletët197
ISBN9789928185693
Viti i botimit2019

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
Fletët197
ISBN9789928185693
Viti i botimit2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAzem Qazimi
I ri1