Filmberja View larger

Filmberja

Valmir Tertini A-006106

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër përmbanë kapituj bazik në rrugën e realizimit të një filmi. Studimet e gjata në procesin e bërjes së filmit, duke u ndaluar në të gjitha etapat e tij, që nga ideja, historia, editimi, teknologjia dhe përfshirja e ekspertëve në realizimin e tij. Një pergatitje nga Valmir Tertini, që u adresohet jo vetem studenteve të akademisë se arteve por edhe dashamiresve të artit të shtatë, kinematografisë.

193 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Artini
ISBN9789951766753

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages80
ISBN9789951766753
RedaktoriProf. Dr. Hivzi Muharremi
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë