Arte mediale View larger

Arte mediale

Valmir Tertini A-006105

New product

Përshkrim i shkurtër

Pas dy vëllimeve me poezi, Valmir Tertini vjen me një përmbledhje eseistike me shkrime të frymëzuara dhe emocionale. Artikujt e tij janë botuar në mediat e Prishtinës dhe Tiranës dhe përfshijnë tematika të ndjera me qasje të pazakonta. Në këto ese Tertini trajton cështje të ndryshme nga fusha e medias, letërsisë, kinemasë dhe filmit.

299 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Artini
ISBN9789951690034

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages91
ISBN9789951690034
RedaktoriGani Mehmetaj
Published year2014
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë