Shenja te munguara ne letrat shqipe View larger

Shenja te munguara ne letrat shqipe

Korab Hoxha NA0046

New product

Përshkrim i shkurtër

Duke e perifrazuar titullin e këtij libri, do të thosha se dhe vetë ky është një libër i munguar prej kohësh, që rreh të shqyrtojë e të vlerësojë prurjet e përvojës sonë më të mirë përkthimore përsa i përket poezisë ruse.

10 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
Fletët304
ISBN978 9928 109 55 4
Viti i botimit2012

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
Fletët304
ISBN978 9928 109 55 4
Viti i botimit2012
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë