Shenja te munguara ne letrat shqipe Shiko më të madhe

Shenja te munguara ne letrat shqipe

Korab Hoxha NA0046

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Duke e perifrazuar titullin e këtij libri, do të thosha se dhe vetë ky është një libër i munguar prej kohësh, që rreh të shqyrtojë e të vlerësojë prurjet e përvojës sonë më të mirë përkthimore përsa i përket poezisë ruse.

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
Fletët304
ISBN978 9928 109 55 4

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët304
ISBN978 9928 109 55 4
V. Bot2012
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë