Miti i Narcisit ne letersine shqipe View larger

Miti i Narcisit ne letersine shqipe

Roland Zisi NA0030

New product

Përshkrim i shkurtër

Roland Zisi ka studiuar për Gjuhë dhe Letërsi në Universitetin "Aleksandër Xhuvani" të Elbasanit në përiudhën 1985 - 1989. Pedagog prej 22 vjetësh në Departamentin e Letërsisë, Universiteti "Eqerem Çabej", Gjirokastër.

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
ISBN978 9928 05 120 2

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

ISBN978 9928 05 120 2
Published year2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë