Studime kritiko-letrare per letersine shqipe Shiko më të madhe

Vetëm online

Studime kritiko-letrare per letersine shqipe

Roland Zisi NA0009

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Lëndën e këtij libri e përbëjnë një varg referatesh, kumtesash dhe artikujsh që janë shkruar gjatë njëzetë vjetëve të fundit dhe botuar nëpër periodikë shkencorë ose akte konferencash, seminaresh e simpoziumesh kombëtare e ndërkombëtare në të cilat autori ka qenë pjesëmarrës.

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Naimi
ISBN978 9928 109 94 1

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe296
ISBN978 9928 109 94 1
V. Bot2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë