Libri i vdekjes Shiko më të madhe

Libri i vdekjes

Erion Kristo IA0085

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Njeriu gjithmonë ka dashur të kuptojë dhe të mësojë diçka më shumë rresh misterit të vdekjes.

Më shumë detaje

49 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
Fletët176
ISBN9789995629533

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Janë shkruar gjithmonë libra kushtuar vdekjes reale dhe vdekjes metafizike, ku veçohen poema madhështore e Walt Whitman Kapiten, o kapiteni im, dhe romani me gjetje e strukturë të rrallë i Zija Çelës Las Varrezas. Por ky libër nuk i kushtohet thjesht vdekjes. Ai përpiqet ti avitet vdekjes sonë të përditshme, kësaj makinerie që nuk resht së punuari edhe kur ne flemë, madje.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët176
ISBN9789995629533
V. Bot2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë