Psikologjia e qenit View larger

Psikologjia e qenit

Sazan Guri SAZ0016

New product

Përshkrim i shkurtër

Ky libër sjell një dimension të ri për problemin e trajtimit të kafshëve kryesisht endacake. Ajo u bën thirrje të gjithë opinionit publik që të drejtojë vëmendjen nga këto qenie që kanë treguar gjithmonë vlerat më të çmuara të njeriut të tilla si besnikërinë, gatishmërinë për të sakrifikuar jetën në mbrojtje të kujdestarit të tij, urtësia shpesh të referon tek ata si dëgjues të mirë, humor të mirë dhe shumë më tepër. 

More details

11110 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Barleti

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Ndërgjegjësimi dhe reflektimi i komunitetit ndaj mjedisit, në rastin konkret ndaj qenëve është forma më e lartë e civilizimit të një populli. Objektivat e përgjithshme - Vleresimi i demografisë apo numrit te qenëve qe qarkullojne ne Tirane; Vleresimi i nevojes per inventarizimin e tyre; Vlerësimi i nevojës për sterilizimi i qenëve femër dhe e inventarizimit të tyre; Vleresimi i nevojes per strehimin e qenëve pacient; Vlerësimii shesheve për rezervat për qenët paciet; Vleresimi i nevojes per vaksinim të një pjese apo të të gjithëve qenëve të rrugës;.......

Data sheet

pages288
Published year2011
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë