Cmim i reduktuar! Vilat e Tiranes Shiko më të madhe

Vilat e Tiranes

Vera Bushati A-000026

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky studim ka patur si sfidë të tij zgjerimin e kufijve të evidentimit dhe vënies në mbrojtje të një sërë ndërtimesh, që i përkasin fillimit të shek. XX, për të cilat shumë pak është folur e aq më pak vlerësuar e mbrojtur.    

998 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Universiteti Polis
ISBN9789928405432

2 250 Lekë

-25%

3 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

15 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe463
ISBN9789928405432
V. Bot2012
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë