Cmim i reduktuar! Treni i jugut Shiko më të madhe

Treni i jugut

Kostandin Vogli TO0142

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Treni i Jugut, me qëndrimin ndaj hebrenjve spikat si një vepër letrare e mbështetur jo vetëm në një truall real ngjarjesh, por edhe në etnotipin dhe humanizmin e njohur të shqiptarëve

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928205032

644 Lekë

-8%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe368
ISBN9789928205032
Titulli origjinalToena
Viti i Botimit2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat14x20