Shtriga e Babilonise View larger

Shtriga e Babilonise

D. J. McIntosh TO0097

New product

Përshkrim i shkurtër

Historia e lashtë dhe alkimia ndërthuren për të na mbushur me emocione ankthi në këtë triller historik të jashtëzakonshëm".

502 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994319145
Viti i botimit2014

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages324
ISBN9789994319145
Shtëpia botueseToena
Viti i botimit2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat15x23
PërkthyesiAndri S. Myftiu