Shtriga e Babilonise Shiko më të madhe

Shtriga e Babilonise

D. J. McIntosh TO0097

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Historia e lashtë dhe alkimia ndërthuren për të na mbushur me emocione ankthi në këtë triller historik të jashtëzakonshëm".

501 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994319145

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe324
ISBN9789994319145
Titulli origjinalToena
V. Bot2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat15x23
PërkthyesiAndri S. Myftiu