Më pas View larger

Me pas

Anna Todd SR0007

New product

Përshkrim i shkurtër

Ajo ka rrëmbyer zemrat e miliona të rinjve kudo në botë… Një histori dashurie…muzike…ndarje…udhëtime e në sfond gjithnjë One Direction, jo vetëm si një frymëzim… Anna Todd shkrimtarja e re amerikane tashmë në gjuhën shqipe me librin e parë të një sage të paharruar

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Saras
Viti i botimit2016

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Rreth librit

Tessa është një vajzë e mirë, e ëmbël dhe me një të dashur që e pret në shtëpi. Jeta e saj mori një drejtim, me ambicje dhe një nënë e cila është përqendruar në rrugën e saj.

Por ajo mezi është zhvendosur filimisht në konvikt kur lidhet me Hardin. Me flokët e tij ngjyrë kafe, theks britanik, me tatuazhe, dhe unazë, Hardin është i veçantë dhe i ndryshëm në atë çfarë është ajo.

Por ai është edhe i vrazhdë, madje deri në pikën e mizorisë. Megjithë përpjekjet e tij, Tessa duhet ta urrejë Hardin. Dhe ajo e bën – derisa e gjen veten të vetme me të në dhomën e tij. Në atë dhomë të errët, kur e puth ndizet një pasion që ajo kurrë nuk e ka njohur më parë.

Ai do ta kërkojë bukurinë e saj, madje insiston që ai nuk është dikushi për të dhe zhduket vazhdimisht. Pavarësisht nga mënyra e padenjë sesi ai e trajton atë, Tessa është e detyruar për të gërmuar më thellë dhe për të gjetur Hardin vërtetë, përtej të gjitha gënjeshtrave të tij. Ai e shtyn atë vazhdimisht larg, por çdo herë që ajo i rikthehet, dhe ai e largon më tej.

Tessa tashmë ka dashurinë përsosur. Pra, pse ajo po përpiqet aq shumë për të kapërcyer krenarinë e saj të lënduar dhe paragjykimet Hardinit rreth vajzave të bukura si ajo?

Më së paku ...a mund të jetë kjo dashuri?

Na ishte një herë kur Tessa takoi Hardin dhe më pas çdo gjë ishte MË PAS... Jeta nuk do të jetë kurrë e njëjtë.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages580
Viti i botimit2016
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiFahri Laçka
RomanSagë&Histori