Më pas Shiko më të madhe

Me pas

Anna Todd SR0007

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ajo ka rrëmbyer zemrat e miliona të rinjve kudo në botë… Një histori dashurie…muzike…ndarje…udhëtime e në sfond gjithnjë One Direction, jo vetëm si një frymëzim… Anna Todd shkrimtarja e re amerikane tashmë në gjuhën shqipe me librin e parë të një sage të paharruar

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Saras

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Rreth librit

Tessa është një vajzë e mirë, e ëmbël dhe me një të dashur që e pret në shtëpi. Jeta e saj mori një drejtim, me ambicje dhe një nënë e cila është përqendruar në rrugën e saj.

Por ajo mezi është zhvendosur filimisht në konvikt kur lidhet me Hardin. Me flokët e tij ngjyrë kafe, theks britanik, me tatuazhe, dhe unazë, Hardin është i veçantë dhe i ndryshëm në atë çfarë është ajo.

Por ai është edhe i vrazhdë, madje deri në pikën e mizorisë. Megjithë përpjekjet e tij, Tessa duhet ta urrejë Hardin. Dhe ajo e bën – derisa e gjen veten të vetme me të në dhomën e tij. Në atë dhomë të errët, kur e puth ndizet një pasion që ajo kurrë nuk e ka njohur më parë.

Ai do ta kërkojë bukurinë e saj, madje insiston që ai nuk është dikushi për të dhe zhduket vazhdimisht. Pavarësisht nga mënyra e padenjë sesi ai e trajton atë, Tessa është e detyruar për të gërmuar më thellë dhe për të gjetur Hardin vërtetë, përtej të gjitha gënjeshtrave të tij. Ai e shtyn atë vazhdimisht larg, por çdo herë që ajo i rikthehet, dhe ai e largon më tej.

Tessa tashmë ka dashurinë përsosur. Pra, pse ajo po përpiqet aq shumë për të kapërcyer krenarinë e saj të lënduar dhe paragjykimet Hardinit rreth vajzave të bukura si ajo?

Më së paku ...a mund të jetë kjo dashuri?

Na ishte një herë kur Tessa takoi Hardin dhe më pas çdo gjë ishte MË PAS... Jeta nuk do të jetë kurrë e njëjtë.

Të dhëna

Faqe580
Viti i Botimit2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiFahri Laçka
RomanSagë&Histori