Dashuri e huaj View larger

Dashuri e huaj

Elvira Dones PE0017

New product

Përshkrim i shkurtër

Elvira Dones shkruan me një stil të pastër dhe të freskët, duke ngritur pyetje dinake mbi kulturën, artin dhe, mbi të gjitha, mbi gjininë.

900 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN978 9928 175 80 9
Viti i botimit2015

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

pages292
ISBN978 9928 175 80 9
Shtëpia botuesePegi
Viti i botimit2015
Vendodhja e botimitTirane