Miku i Kafkes View larger

Miku i Kafkes

Miro Gavran A-006206

New product

Përshkrim i shkurtër

Një roman për shkrimtarin që e duam të gjithë. Për më shumë, një roman për njeriun që e deshi atë shkrimtar më shumë se të gjithë. Një himn për miqësinë mes Franc Kafkës dhe Maks Brodit. Një libër që lexohet me një frymë dhe që të lë pa frymë."

10 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OM
ISBN9789951632195
Viti i botimit2015

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages120
ISBN9789951632195
Shtëpia botueseKafkin prijaelj
Viti i botimit2015
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAG APOLLONI