Miku i Kafkes Shiko më të madhe

Miku i Kafkes

Miro Gavran A-006206

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një roman për shkrimtarin që e duam të gjithë. Për më shumë, një roman për njeriun që e deshi atë shkrimtar më shumë se të gjithë. Një himn për miqësinë mes Franc Kafkës dhe Maks Brodit. Një libër që lexohet me një frymë dhe që të lë pa frymë."

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OM
ISBN9789951632195

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe120
ISBN9789951632195
Titulli origjinalKafkin prijaelj
Viti i Botimit2015
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAG APOLLONI