Reduced price! Vajza te dashuruara View larger

Vajza te dashuruara

Jacqueline Wilson BAT0089

New product

Përshkrim i shkurtër Imagjinoj këtë djalosh biond bukurosh me sy të mëdhenj kafe që shëtit rreth një makine gjysmë të parkuar në trotuar. Ndalon në një anë që të më hapë rrugën, vetëm se unë kaloj po nga ajo anë. Kalon nga ana tjetër dhe, po ashtu, edhe unë.

More details

498 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928116604

480 Lekë

-20%

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

3 other products in the same category:

More info

Imagjinoj këtë djalosh biond bukurosh me sy të mëdhenj kafe që shëtit rreth një makine gjysmë të parkuar në trotuar. Ndalon në një anë që të më hapë rrugën, vetëm se unë kaloj po nga ajo anë. Kalon nga ana tjetër dhe, po ashtu, edhe unë. Dukemi sikur jemi duke bërë një dyhapësh të çmendur. "Oh, më fal!", - belbëzoj. Ndiej fytyrën që më ndizet flakë.... Nuk jam shumë e shëndoshë. Jo, në të vërtetë. Nuk do të thotë gjë të kesh fytyrë të rrumbullakët. Tani jam e rrumbullakët gjithandej. Barku im është i rrumbullakët, po ashtu edhe të ndenjurat. Edhe gjunjët e mi prej koti janë të rrumbullakët. Edhe kraharori po ashtu. Magda duhet të veshë reçipeta me fortesë që të duket se ka gjoks të madh, kurse Nadina është komplet rrafsh...

Data sheet

pages140
ISBN9789928116604
Published year2014
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiFloreta Bruzia