Festat me pizhame View larger

Festat me pizhame

Jacqueline Wilson BAT0028

New product

Përshkrim i shkurtër

Keni degjuar ndonjehere per "sleep-overs' me siguri qe po. Ato jane festa qe mund te behen ne grup ose edhe vetem me nje mikeshë te ngushte

More details

495 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789995677442

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Amy, Bella, Chloe, Daisy dhe Emily janë shoqe në shkollë dhe kanë klubin e tyre të alfabetit (vetëm shikoni inicialet e tyre!). Daisy është anëtarja më e re dhe është e dëshpëruar për t'u përshtatur, edhe pse Chloe ndonjëherë është shumë miqësor me të.

Data sheet

pages104
ISBN9789995677442
Published year2009
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaAnglisht
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë