Tregime nga Platoni dhe klasike te tjere

Mary Burt PL0132

New product

Përshkrim i shkurtër

Tregime nga Platoni dhe klasikët e tjerë : Homeri, Hesiodi, Ovidi, Aristofani, Plini.

895 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PLEJAD
ISBN9789995657017

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
ISBN9789995657017
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
Numri i botimeveParë