Tregime nga Platoni dhe klasike te tjere Shiko më të madhe

Tregime nga Platoni dhe klasike te tjere

Mary Burt PL0132

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Tregime nga Platoni dhe klasikët e tjerë : Homeri, Hesiodi, Ovidi, Aristofani, Plini.

6 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PLEJAD
ISBN9789995657017

350 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

ISBN9789995657017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër