Cmim i reduktuar! Nje drecke me klecke Shiko më të madhe

Nje drecke me klecke

Rudina Çupi A-006531

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një histori vetëm me një fjali. Një rrëfim plot humor e me gabime, në kuptime e në ilustrime, plot me fjalë ngatërreshtare, nga të cilat fëmijët do të gjejnë të saktën fare.

Më shumë detaje

81 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Pupëz
ISBN9789928286642

280 Lekë

-30%

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

“Një dreçkë me kleçkë” është libër ndërveprues i serisë “Luaj dhe shkruaj” për lexuesin fillestar.  Fëmijët përpiqen të gjejnë fjalën që e çon përpra historinë, duke u nisur nga kuptimi. Lojërat zbavitëse gjuhësore në fund të librit e ftojnë fëmijën të shprehin anën krijuese.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe40
ISBN9789928286642
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 9 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë