Te fitosh para View larger

Te fitosh para

Rebecca Rissman A-000480

New product

Përshkrim i shkurtër

Të fitosh para ësht libër i serisë  Paraja nëpër botë. Me fjali të thjeshta dhe ilustrim  fotografik, i jepet përgjigje pyetjes se ç’është paraja, çfarë formash ka dhe përse përdoret; tregohen mënyrat se si fitohen paratë. Jepet koncepti i fitimit të parasë nëpërmjet ofrimit të shërbimeve dhe punës. Në fund libri ka një përmbledhje të koncepteve të dhëna dhe një udhëzues për t’u përdorur nga prindërit dhe mësuesit. Për nxënësit e klasave të para dhe të dyta

1000 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928080264
Viti i botimit2018

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
ISBN9789928080264
RedaktoriDonika Qirici
Viti i botimit2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAviola Kristo