Cfare bejne bankat? View larger

Cfare bejne bankat?

Roberta Basel A-000463

New product

Përshkrim i shkurtër

Libri na njeh me disa koncepte bazë financiare, si: kursimi dhe depozita, kredia, llogaria bankare, shërbimet bankare, tërheqja e parave nëpërmjet bankës elektronike, etj.

More details

999 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928080288
Viti i botimit2018

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

A keni bërë ndonjëherë pyetjen se çfarë bëjnë bankat? Ju mund të mësoni mbi llogaritë e çeqeve dhe të kursimeve, se si i përdorin bankat paratë dhe mbi kreditë në librin “Çfarë bëjnë bankat?”. Libri përshkruan në mënyrë të thjeshtë vizitën e një familjeje (nëna me dy fëmijët) në një bankë. Gjatë vizitës, secili mëson diçka për të cilën është i interesuar.

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
ISBN9789928080288
RedaktoriDonika Qirici
Viti i botimit2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAviola Kristo