Cfare bejne bankat? Shiko më të madhe

Cfare bejne bankat?

Roberta Basel A-000463

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri na njeh me disa koncepte bazë financiare, si: kursimi dhe depozita, kredia, llogaria bankare, shërbimet bankare, tërheqja e parave nëpërmjet bankës elektronike, etj.

Më shumë detaje

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint
ISBN9789928080288

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

A keni bërë ndonjëherë pyetjen se çfarë bëjnë bankat? Ju mund të mësoni mbi llogaritë e çeqeve dhe të kursimeve, se si i përdorin bankat paratë dhe mbi kreditë në librin “Çfarë bëjnë bankat?”. Libri përshkruan në mënyrë të thjeshtë vizitën e një familjeje (nëna me dy fëmijët) në një bankë. Gjatë vizitës, secili mëson diçka për të cilën është i interesuar.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
ISBN9789928080288
RedaktoriDonika Qirici
Viti i Botimit2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAviola Kristo