Deshmon Pereira View larger

Deshmon Pereira

Antonio Tabucchi, Pierre - Henry Gomont A-008617

New product

Përshkrim i shkurtër

Falë forcës dhe poetikës se penelit të tij, Gamonti ka arritur të sjellë të gjallë shpirtin e një prej personazheve më të paharrueshme të letërsisë së shekullit të kaluar, me një interpretim sa besnik, aq dhe origjinal e inovativ.

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN9789994306770

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitHardcover
pages155
ISBN9789994306770
Published year2022
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim
PërkthyesiMimoza Hysa
RomanPsikologjik
I ri1