Ditari i nje pabesie Shiko më të madhe

Ditari i nje pabesie

Emilios Solomou TO0171

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një roman kushtuar kohës, zvetënimit, kujtimeve, dashurisë dhe pabesisë, që luhatet midis së tashmes dhe së shkuarës.

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789928205315

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe384
ISBN9789928205315
Titulli origjinalToena
V. Bot2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat15x23
PërkthyesiKristo Pulla