I mrekullueshmi, Magjistari i Ozit Shiko më të madhe

I mrekullueshmi, Magjistari i Ozit

BAO0131

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ndiqni Dorotin dhe qenin e saj Toto në aventurën e tyre në mbretërinë e Ozit.

Më shumë detaje

489 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789292354756

560 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Aty ata miqësohen me Dordolecin, Druvarin prej teneqeje dhe Luanin frikacak. Por Doroti do të rikthehet në Kansas. Prandaj ajo kërkon ndihmën e Magjistarit të Ozit, por rrugës përballet me vështirësi të mëdha dhe një shtrigë të pabesë.

Të dhëna

Faqe80
ISBN9789292354756
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër