Udhetimet e Guliverit Shiko më të madhe

Udhetimet e Guliverit

BAO0129

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Lemuel Guliveri dhe udhëtimet e tij plot të papritura rikthehen të treguara për lexuesit e vegjël. Guliveri, mjek anijeje, niset për një udhëtim në inditë lindore, por rastësia e bën të përjetojë Aventura të mëdha në tokën e Lliputëve dhe në mbretërinë e Bordbingnagut.

487 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789292354725

560 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Faqe80
ISBN9789292354725
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër