Ditarët e peshkopes 3 – Rrëfenjat e një këngëtare jo shumë të talentuar Shiko më të madhe

Ditaret e peshkopes 3 – Rrefenjat e nje kengetare jo shume te talentuar

Rachel Renée Russell BAT0148

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky është Ditari i një vajze peshkope, i cili të bën për të qeshur. Romani vazhdon me serinë e tretë të tij, me shumë aventura dhe skena, të cilat, teksa do ti lexoni, do të mbani barkun me dorë....

Më shumë detaje

482 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928219121

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Rruga e Nikki-së për të kontrolluar listën e çuditshme

[Tick] Përballje divash

[Tick] Grindje

[Tick] Nxitje talentesh për të mbështetur persona të rëndësishëm (VIP-a)
Vetëm kur të filloj të mësohem me shkollën time të re, ku konkurs i talenteve mund të ndryshojë gjithçka!

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe330
ISBN9789928219121
Titulli origjinalDork Diaries Book 3: Tales from a Not-So-Talented Pop Star
Viti i Botimit2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiElda Beta