Cmim i reduktuar! Ditarët e peshkopes 4 – Rrëfenja nga një princeshë akulli jo shumë e hijshme Shiko më të madhe

Ditaret e peshkopes 4 – Rrefenja nga nje princeshe akulli jo shume e hijshme

Rachel Renée Russell BAT0149

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ky roman rrëfen ditarin e një vajze peshkope, i cili të bën për të qeshur. Kësaj radhe sjellim vëllimin e katërt të serisë

Më shumë detaje

479 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928219442

900 Lekë

-10%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Nuk isha fare e befasuar që vullnetarët e mi Brandon zbuluan një strehë kafshësh. Ai është NJË djalë i ëmbël, -sigurisht, që dëshiron të ndihmojë këta këlyshë të mrekullueshëm!

Pastaj Brandon më thotë se strehimi është në rrezik mbyllje dhe unë mendoj se nuk mund ta lejoj që të ndodhë. . . sidomos kur zbulove një sekret shokues rreth Brandon që ka të bëjë me mbajtjen e atij strehimi hapur

Kështu që unë hyj në një konkurrencë të akullt me miqtë e mi Chloe dhe Zoey për të ndihmuar në mbledhjen e parave për strehim, por (surprizë e madhe!) MacKenzie duhet të mbajë hundën e saj dhe të shkaktojë probleme në mënyrë që ajo të mund të jetë njëra prej tyre për të shpëtuar kafshët.

Në asnjë mënyrë nuk do ta lejoj që të ndodhë: Këtë herë, unë vetëm do të duhet të krijoj disa ide kreative shtesë!

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe300
ISBN9789928219442
Titulli origjinalDork Diaries Book 4: Tales from a Not-So-Graceful Ice Princess
Viti i Botimit2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë