Ditaret e Peshkopes 2- Rrefenja te vajze jo shume te njohur neper festa Shiko më të madhe

Ditaret e Peshkopes 2- Rrefenja te vajze jo shume te njohur neper festa

Rachel Renée Russell BAT0105

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Tashmë e ambientuar në shkollën e saj të re dhe e rrethuar nga dy shoqe të mrekullueshme Kloi dhe Zoi, duket sikur jeta po tregohet shumë bujare me Nikin, sidomos kur fiksimi i saj në shkollë, Brandon i kërkon të jetë partnerja e tij në një eksperiment të rëndësishëm që ai po zhvillon në laboratorin e shkollës. Zbuloni në këtë këtë libër të dytë të serisë Ditaret e Peshkopes sprovat me të cilat duhet të përballet Niki, vajza jo shumë e njohur nëpër festa.

Më shumë detaje

467 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928219114

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Seria e Librave Ditarët e Peshkopes tregojnë jetën e Niki Maksuell, nxënëse e klasës së tetë, kur ajo zhvendoset në një shkollë të re të zymtë; betejat epike me nënën e saj për një iPhone; entuziazmin e saj për vizatim dhe art dhe një marrëdhënie dashuri / urrejtjeje me vajzën më të njohur të shkollës së re, një vajzë me emrin Mackenzie, e cila bëhet rivale e Niki në një konkurs shkollor në art. Niki shkruan për miqësitë, përplasjet, popullaritetin dhe familjen me një zë unik dhe të freskët që ende përcjell një vërtetësi universale. Skicat e Niki gjatë gjithë ditarit së saj shtojnë humorin e librit duke e shndërruar atë në një hit i pagabueshëm për lexueset adoleshente.

Të dhëna

Faqe282
ISBN9789928219114
Viti i Botimit2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiElda Beta