I ri Ditarët e peshkopes 8 – rrëfenja të një fundi jo dhe aq të lumtur Shiko më të madhe

Ditaret e peshkopes 8 – rrefenja te nje fundi jo dhe aq te lumtur

Rachel Renée Russell BAT0155

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri më i shitur për fëmijë, vazhdon me botimin e radhës: Në librin e 8 vazhdojnë aventurat e Nikit, së cilës i duket sikur gjendet në botën e përrallës.

499 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928219531

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe264
ISBN9789928219531
Titulli origjinalDork Diaries 8: Tales from a Not-So-Happily Ever After
V. Bot2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë