I ri Ditarët e Peshkopes 7, Rrëfenjat e një ylli televiziv jo dhe aq të famshëm Shiko më të madhe

Ditaret e Peshkopes 7, Rrefenjat e nje ylli televiziv jo dhe aq te famshem

Rachel Renée Russell BAT0147

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Seria e Ditareve të Peshkopes vazhdon dhe për ata që kanë lexuar qoftë edhe njërin prej tyre, nuk mund të rrinë pa e ndjekur historinë gazmore të personazhit tonë: Ju sigurojmë se do të qeshni pafund. Ditarët e peshkopes kanë shitur deri më tani mbi 13 milionë kopje në mbarë botën.

Më shumë detaje

483 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928219800

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Çdokush që ka pasur ndonjë të dhënë për mua dhe Brandon, për puthjen tonë të parë, unë tashmë mund të shkruaj gjithçka rreth saj. Shëëëëttttt. Tani po ndodhin shumë gjëra. Po shfaqet një reality TV që ndjek historinë time dhe të miqve të mirë, teksa ne kemi regjistruar një këngë që e kemi kënduar bashkërisht, përfshirë edhe disa leksione, praktika kërcimi, me motrën time të vogël Brianna (këto histori nuk do të përfundojnë kurrë.

Unë jam i sigurtë se e kam këtë gjë por jshpresoj se e gjitha kjo të mos më shkaktojë probleme të reja mua dhe Brandon.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe352
ISBN9789928219800
Titulli origjinalDork Diaries 7, Tales from a not so glam TV star
Viti i Botimit2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiElda Beta