Masha dhe Ariu View larger

Masha dhe Ariu

Grup autorësh A-003317

New product

Përshkrim i shkurtër

Tek libri më i fundit për fëmijë “Masha dhe Ariu” sjellim dy tregimet e mrekullueshme “Heronjtë janë mes nesh” dhe “Të gjithë në shtëpi”.

More details

102 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928216656

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

More info

Heronjtë janë mes nesh

Masha ka ëndërruar gjithmonë të bëhej superheroinë. Nuk do të ishte e vështirë, nëse dikush do të kishte nevojë për ndihmë. A do të mundet superheroina Masha të hidhet në veprim kur një nga kafshët të gjendet në rrezik?

 

Të gjithë në shtëpi

Kur vjen koha e dimrit, ariun e viziton pinguini dhe të gjithë mblidhen në shtëpi! Megjithatë jo për një kohë të gjatë, sepse Mashën dhe pinguinin nuk i mban vendi një sekondë. Ata preferojnë luftën me topa bore dhe rrëshqitjet e çmendura me motor bore!

 

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages64
ISBN9789928216656
Shtëpia botueseChapter book
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiKseelpi Ndini
I ri1